Stamboll
Budapest
Prague

Udhetim ne Prage

390 euro/person

Perfshihen: Fluturimi vajtje ardhje Tirane - Prage - Tirane, 3 net akomodim ne hotel ne Prage me mengjes dhe darke, guidat dhe shetitjet ne Prage. 

Janine, Parga

Tirane – Janine -  Parga – Tirane.

Te perfshira : transport , akomodim me mengjes dhe darke, shetitje ne Parga dhe Janine.

Dubrovnik

 

"Kush Kërkon parajsën në tokë e gjen në Dubrovnik "

                                                                 George B. Shaw

Udhëtim 3 ditor në Dubrovnik ku vizitohet: Cavtat, Konavle, Qyteti i Vjetër etj.
 
Çmimi duke filluar nga 79 eur për person.

 

Selanik, Stamboll

Tirane – Selanik – Stamboll – Tirane . Nisja 29 Dhjetor 2016 . Te perfshira : transport, akomodim 5 nete me mengjes dhe darke. Mbremje Gala e Vitit te Ri ne Gar Show. Vizitat sipas programit.

Read more: Selanik, Stamboll

Rumani & Bullgari

Udhëtim në misteret e legjendës së Kontit Drakula!

Duke filluar nga 199 eur per person

Vizite ne Keshtjellen e Drakules,ne Pallatin e Causheskut etj.

 

 

Meteora , Greqi

    

        Udhëtim në Meteora!

       1 natë / 2 ditë - 59 euro.

       Të përfshira në çmim:

       akomodim me mëngjes, transport.

       Vizitë në Janinë dhe Kastoria.

    

 

Venezia

 

Aty ku toka përqafohet me tokën - Venezia !!!

219 euro/person - 4 netë / 5 ditë.

Të përfshira në çmim: akomodim me 2 vakte, trransport, guidë.

 

Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com